• Varaa liikuntaneuvonta – saat henkilökohtaiset liikuntasuositukset ja vinkit tavoitteidesi saavuttamiseksi

  • Tilaa vierailijapassi ja tutustu palveluihimme veloituksetta

  • uutiset
    EasyFit uudistuu!

    Tutustu EasyFitin uusiin verkkosivuihin ja asiakkuusmalleihin.

  • Valmennus PTn kanssa
    Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Hinnoittelu

Liikunta- ja valmennuspalvelut markkinoiden parhaaseen hinta-laatusuhteeseen

  • Minnea
    Asiakaspalvelija
    Minnea
  • Nea
    Asiakaspalvelija
    Nea
  • Willy Nieminen
    Personal Trainer
    Willy Nieminen
    willy.nieminen@easyfit.fi
  • teemu
    Personal Trainer
    Teemu Hartikainen
    teemu.hartikainen@easyfit.fi
  • lea
    Personal Trainer
    Leea Lappi
    leea.lappi@easyfit.fi
  • taru
    Keskusvastaava
    Taru Tynkkynen
    taru.tynkkynen@easyfit.fi
  • satu
    Asiakaspalvelija
    Satu Tuominen
    satu.tuominen@easyfit.fi
  • tiina
    Personal Trainer
    Tiina Nordlund
    tiina.nordlund@easyfit.fi
  • aleksi
    Personal Trainer
    Aleksi Jakonen
    aleksi.jakonen@easyfit.fi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9